Prominent & Leading Manufacturer from Rajkot, we offer 3/4 collet chuck lathe & cnc 2.
₹ 4200 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | CNC, Lathe, Milling, Drilling Machine |
| Material | Mild Steel |
| Model/Type | 3/4 Collet Chuck |
| Chuck Dia Maximum | 130.00 mm |
| Through Hole | 20.00 mm |
| Body Height | 105.00 mm |
| Surface Treatment | Grinding Finish |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
Rakshit Sinroja (Proprietor)
Fitwell Engineers
Fitwell Engineers, Chhaniara Estate, Dhebar Road South, Atika
Rajkot - 360002, Gujarat, India